18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

18-letnia Magda zginęła z ręki zwyrodnialca. Wkrótce jej pogrzeb

04.06.2021  12:04
Pogrzeb 18-letniej Magdy M.
Pogrzeb 18-letniej Magdy M. Fot: DOMIN/AGENCJA SE/East News

18-letnia Magda M. zginęła z ręki seryjnego przestępcy seksualnego. Dramat dziewczyny wstrząsnął wszystkimi jej znajomymi i rodziną. Wkrótce odbędzie się ostatnie pożegnanie ofiary przerażającej zbrodni.

18-letnia Magda M. dopiero wchodziła w dorosłość, kiedy zginęła straszliwą śmiercią z rąk zwyrodniałego 29-latka. Nie da się ukryć, że Kamień Pomorski jeszcze długo będzie żył tą sprawą, dokładnie tak, jak cała Polska. Tuż po brutalnym zabójstwie 11-letniego Sebastianka, które wstrząsnęło krajem - doszło do kolejnej, niewysłowionej tragedii. 

Bliscy Magdy M. mają szczególnie trudno wrócić teraz do normalności. Po tym, co przeżyli i widzieli - niejedna osoba by się załamała. Szczegóły zbrodni, które zdradziła babcia dziewczyny, są wyjątkowo drastyczne.

Pogrzeb 18-letniej Magdy M.

Horror zaczął się, kiedy Magda M. pewnego poranka wyjechała swoim skuterem z rodzinnego domu w Świńcu. Miała jedynie wejść do sklepu, zrobić zakupy swoim dziadkom, ale już nie wróciła z tej podróży. Dopadła ją "Bestia z Sulikowa", czyli 29-letni Dawid J., najmłodszy przestępca seksualny w Polsce, który przyznał się do zabicia i zgwałcenia młodej kobiety. Zwyrodnialec wykorzystał fakt, że 18-letniej Magdzie M. zepsuł się skuter.

29-latek w przeszłości odpowiadał za gwałt i śmierć zaledwie 13-letniej dziewczynki. Sam miał w chwili popełnienia tej zbrodni zaledwie 14 lat. Teraz trafił w ręce wymiaru sprawiedliwości i wszyscy żywią nadzieję, że będzie to jego ostatnia w życiu zbrodnia. Natomiast najbliższym Magdy M. pozostało pożegnać dziewczynę.

Uroczystości pogrzebowe nastolatki zaplanowano na sobotę, 5 czerwca. Msza święta odbędzie się w kościele w Gostyniu w powiecie kamieńskim. Msza św. rozpocznie się o godz. 11 i zostanie odprawiona w tamtejszym kościele, a pogrzeb zaplanowano na pobliskim cmentarzu

– przybliża zapowiedź pogrzebu Magdy dziennik „Fakt”.

Póki co, koleżankę ze szkoły pożegnali z płaczem i niedowierzaniem koledzy z liceum w Gryficach. Łzy same napływają do oczu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej