18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zezwierzęcenie

3-latka brutalnie zgwałcona w Starym Targu? Zatrzymano podejrzanego

22.10.2019  14:57
3-latka brutalnie zgwałcona w Starym Targu? Zatrzymano podejrzanego
3-latka brutalnie zgwałcona w Starym Targu? Zatrzymano podejrzanego Fot: MIKOLAJ DZIERZANOWSKI/East News

Gwałt najprawdopodobniej został zadany 3-letniej dziewczynce w Starym Targu. Na komisariat zgłosiła się matka dziecka. Policja ujęła podejrzanego - jest nim mężczyzna mający 54 lata. 

Gwałt to zawsze czysta potworność i trudno jest pojąć, czemu ktoś w ogóle chce zadać drugiemu człowiekowi tyle bólu. Najmocniej w zdrowych głowach nie mieszczą się gwałty dokonane na dzieciach. Czasem już w więzieniach dochodzi do potwornych aktów przemocy ze strony wcześniej osadzony na karanych pedofilach. 

Niestety, mimo ludzkich sprzeciwów - gwałt wciąż pojawia się regularnie w spływających do nas informacjach. Szczególnie wstrząsający jest przypadek, który miał miejsce w Starym Targu. Matka 3-letniej dziewczynki zgłosiła się na okoliczny komisariat w Sztumie i twierdziła, że jej córeczka została brutalnie zgwałcona. O ten potworny czyn oskarżyła 54-letniego mężczyznę.

Gwałt czy molestowanie? Policja i prokuratura milczą

Kilka godzin później, funkcjonariuszom udało się zatrzymać podejrzanego. Jak do tej pory - nie usłyszał on zarzutów. Śledczy wciąż badają sprawę, by z całą pewnością ustalić czy chodzi o brutalny gwałt czy o molestowanie. Niemniej, krzywda wyrządzona dziewczynce jest przerażająca.

Policja i prokuratura pytane o szczegóły tej sprawy - milczą.

Obecnie prowadzone są czynności w tej sprawie, na razie nie mogę udzielić więcej informacji

- mówiła dla serwisu Fakt24 prok. Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Portal dowiedział się jednak, że zatrzymany 54-latek nie jest w żaden sposób spokrewniony z 3-letnią dziewczynką. Do napaści miało dojść poza miejscem jej zamieszkania.

W tej sprawie na pewno pojawią się jeszcze nowe poszlaki. 

Przeczytaj więcej
Komentarze