18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezła wpadka

Przez pięć lat ukrywał się przed policją. Wpadł przez morsowanie

Bartłomiej Ciepielewski
24.02.2021  14:41
Uciekinier wpadł przez morsowanie
Uciekinier wpadł przez morsowanie Fot: Jevgenijs Scolokovs/Shutterstock

45-latek po otrzymaniu przepustki nie powrócił do zakładu karnego. Przez kilka lat ukrywał się za granicą. Policja znalazła jego zdjęcia w jednej z lokalnych gazet.

Mężczyzna skazany na dwa lata więzienia nie powrócił do zakładu karnego po otrzymaniu przepustki. Według ustaleń policji, przez 5 lat przebywał za granicą. Za uciekinierem wysłano list gończy.

Mężczyzna wpadł przez morsowanie

Niedawno funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie ustalili, że uciekinier powrócił do kraju. W namierzeniu skazanego pomogły lokalne media.

45-latek po spędzeniu kilku lat poza więzieniem uznał, że śledczy o nim zapomnieli, więc poszedł morsować w wąbrzezińskim jeziorze. Na jego nieszczęście na miejscu przebywali fotoreporterzy, którzy robili zdjęcia kąpiącym się śmiałkom. Fotografie z zimowej zabawy trafiły do prasy.

Kryminalni intensywnie i skrupulatnie analizowali wszelkie możliwości, gdzie mógł pojawić się 45-letni mieszkaniec gm. Dębowa Łąka. Ku ich zdziwieniu wizerunek mężczyzny pojawił się w jednej z lokalnych gazet, gdy ten morsował w zamarzniętym jeziorze! - poinformowali mundurowi na stronie internetowej policji.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu toruńskiego. Skazaniec spędzi tam najbliższe dwa lata.

Czytaj także
Przeczytaj więcej