18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

KOLEJNA IDEOLOGIA

Jędraszewski wyczuł wroga. SINGLE CHCĄ ZNISZCZYC ŚWIAT

14.09.2020  13:54
Marek Jędraszewski straszy IDEOLOGIĄ SINGLI
Marek Jędraszewski straszy IDEOLOGIĄ SINGLI Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Arcybiskup Marek Jędraszewski znów popłynął w czasie kazania. Znalazł nowy cel i wroga: TO SINGLE, KTÓRZY CHCĄ ZNISZCZYĆ POLSKIE RODZINY!

Arcybiskup Marek Jędraszewski to jeden z najciekawszych i zdecydowanie najzabawniejszych (jest obdarzony największym poczuciem humoru) polskich duchownych. Ksiądz zajmuje bardzo wysokie stanowiso - jest metropolitą krakowskim, siłą rzeczy więc jego żarty docierają do ogromnej rzeszy ludzi.

Nie raz już pan ksiądz Marek rzucał żarciki o ważnych sprawach społecznych, zachowując przy tym grobową minę. Mówił na przykład, że więzienie za pedofilię księży to prześladowanie, duchowni dzieci wcale i nigdy nie gwałcą, a jak już gwałcą, to winna jest temu seksturystyka. Przyznajcie - już bardziej lubieżnie żartować się nie da.

Abp Marek Jędraszewski i ideologia singli

Pierwszy żartowniś polskiego kościoła katolickiego znów pokazał, jaki jest zabawny. W ostatnią niedzielę wymyślił kolejny kawał - tym razem o singlach i ich ideologii, która zagraża światu! Swój dowcip arcybiskup Marek Jędraszewski opowiedział w czasie kazania w sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie zebrały się pielgrzymujące rodziny z Archidiecezji Krakowskiej.

Nie żyjemy dla siebie i nie umieramy dla siebie, wbrew lansowanym dzisiaj najprzeróżniejszym ideologiom, począwszy od IDEOLOGII SINGLI, która każe nam żyć jako samotna wyspa. Jeżeli akceptuje się jakieś związki z innymi, to na zasadzie przelotności i nietrwałości. Bez wzajemnych zobowiązań

- mówił do zebranych w sanktuarium abp Marek Jędraszewski.

Później pan Marek mówił dalej, zapewniając, że każdy mężczyzna i każda kobieta na ziemskim globie stworzeni zostali przez Boga do jednego celu - mają się pobierać (oczywiście przed ołtarzem) i płodzić dzieci. - To jest ich święte powołanie, największa godność i źródło radości - przekonywał.

Marek Jędraszewski, LGBT, single i gender

Ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski w czasie tej samej mszy świętej rozwodził się też o aborcji, jako "usuwaniu dzieci" czyli "usuwaniu problemu", a także dewiacjach, jakimi są LGBT i gender. Ale to z jego ust słyszeliśmy już przecież wielokrotnie.

Na koniec musimy przyznać jeszcze, że od początku kłamiemy. Marek Jędraszewski nie żartuje i nigdy nie żartował, choć słuchając jego, wywodów można odnieść takie wrażenie. Niestety - arcybiskup od dawna całkiem poważnie broni pedofilów w sutannach, kobiety sprowadza do roli inkubatorów i odmawia czci ludziom, którzy nie utożsamiają się z ideolo... wiarą katolicką. Dziś przybył mu nowy wróg do szkalowania - ludzie niesparowani.

Przeczytaj więcej
Komentarze