18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutny Dzień Strażaka

Wypadek Agaty Dudy! Prezydent ujawnił

Wojciech Kozicki
07.05.2021  19:52
Kontuzja Agaty Dudy. To najsmutniejszy Dzień Strażaka od lat
Kontuzja Agaty Dudy. To najsmutniejszy Dzień Strażaka od lat Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Dramat w Pałacu Prezydenckim! Andrzej Duda przekazał mrożącą krew w żyłach wiadomość – jego żona Agata Duda ma poważne problemy zdrowotne. Sytuacja jest tak poważna, że nie mogła wziąć udziału w obchodach Dnia Strażaka u boku prezydenta!

Prezydent Andrzej Duda przekazał niepokojące wieści w swoim wystąpieniu w Makowie Podhalańskim z okazji Dnia Strażaka. Ujawnił, że Agata Duda nie pojawiła się u jego boku, ponieważ doznała poważnej kontuzji.

Agata Duda kontuzjowana. Samotny Andrzej Duda w Makowie Podhalańskim

Co dokładnie przytrafiło się Agacie Dudzie? Prezydent ujawnił, że kontuzji doznała na początku tego tygodnia i jest to najwyraźniej uraz dość poważny, bo uniemożliwia jej wykonywania codziennych obowiązków, a szczególnie przeszkadza jej w staniu.

Jak wydedukowali dziennikarze Super Expressu, Agata Duda prawdopodobnie cierpi na kontuzję nogi, a może nawet NÓG. Mamy nadzieję, że Pierwsza Dama szybko stanie nogi i znów będziemy mogli podziwiać ją u boku męża.

Nie wiemy czy Agata Duda ma założony gips. Jeśli tak jednak się stało, mąż zapewne chętnie podpisze się na gipsie...

Przede wszystkim chce bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. Niestety nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia, i która niestety póki co bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami – mówił Andrzej Duda w Makowie Podhalańskim.

     

logo Tu się dzieje