18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bareja by tego nie wymyślił

Groźne CBA kontra brama. Tak działają służby w Polsce? [WIDEO]

20.02.2020  11:02
Groźne CBA kontra brama. Tak działają służby w Polsce? [WIDEO]
Groźne CBA kontra brama. Tak działają służby w Polsce? [WIDEO] Fot: Screen/Twitter

Agenci CBA atakują niemal codziennie, aż strach się bać. Chyba że zobaczymy ich w akcji. A ta nagrana przez TVN, zwala z nóg... ze śmiechu.

W środę z samego rana CBA przeprowadziło wielką akcję. Agenci przeszukali mieszkanie Mariana Banasia, a następnie pojawili się w NIK. Nieco wcześniej aresztowali "Agenta Tomka", czyli Tomasza Kaczmarka. W sieci pojawił się zabawny fragment nagrania z jednej z tych operacji.

Centralne Biuro Antykorupcyjne co chwilę organizuje kolejne akcje i zatrzymuje podejrzanych. Zwykle działają z samego rana, gdy potencjalni przestępcy jeszcze śpią lub dopiero budzą się do życia. Już chyba wiemy dlaczego. Niebezpieczny przestępca może być... niebezpieczny. Zaspany zaś stwarza nieco mniejsze zagrożenie. I dobrze, bo zdaje się, że niektórzy agenci CBA mają mały problem z szybką akcją.

CBA bije się z bramą

Oto kamery TVN nagrały szturm na posesję Agenta Tomka lub Mariana Banasia. Pewny siebie agent kroczy w kierunku bramy, za nią stoją dziennikarze z kamerami. I wszystko poszłoby pewnie sprawnie i pięknie, gdyby ogrodzenie nie zaczęło walczyć.

Fragment walki agenta z upartą bramą trafił na Twittera i teraz rozbawia Polaków. Udostępnił je też jeden z polityków PO, Michał Szczerba.

Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo!

- zacytował "Seksmisję".

Przeczytaj więcej
Komentarze