18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spełni swoje marzenie?

Nowy biznes Agnieszki Woźniak-Starak? "Kiedyś o tym myśleli"

Wojciech Kozicki
08.10.2019  16:10
Agnieszka Woźniak Starak i restauracja  w Warszawie w centrum? A jednak, musicie obejść się smakiem...
Agnieszka Woźniak Starak i restauracja w Warszawie w centrum? A jednak, musicie obejść się smakiem... Fot: VIPHOTO/East News

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie, ale jego żona Agnieszka Woźniak-Starak podobno zamierza zrealizować ich wspólne plany i marzenia. Czy powstanie lokal bistro w centrum Warszawy, by upamiętnić zmarłego producenta filmowego?

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z mężem podobno marzyli, by otworzyć wspólnie lokal bistro w Warszawie. „Plotek”” skontaktował się z menadżerką dziennikarski, by skomentowała te doniesienia i okazało się, że nie zjemy bagietki na wynos u gwiazdy TVN.

To nieprawda i nie będzie restauracji. Co prawda kiedyś o tym myśleli, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu – powiedziała menedżerka w rozmowie z „Plotkiem”.

„Fakt” podaje jednak, że Agnieszka Woźniak-Starak od jakiegoś czasu jest zaangażowana w tworzenie nowego lokalu. Podobno uwielbia przesiadywać w takich miejscach, więc chciała mieć jedno na własność. Informator tabloidu doniósł, że w lokalu miałoby być tanio, a w urządzaniu wystroju miała pomagać teściowa Anna.

Aga jest obecnie bardzo zaangażowana w tworzenie nowego lokalu, który będzie mieścić się w domu aukcyjnym w samym centrum Warszawy. Stwierdziła, że skoro sama uwielbia przesiadywać w modnych knajpkach i wie o nich sporo, to warto otworzyć coś własnego – podawał „Fakt” jeszcze kilka miesięcy temu.

logo Tu się dzieje