18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Występ idealny?

Egurrola zachwycony występem Brzozowskiego. "Możemy być dumni"

21.05.2021  08:00
Rafal Brzozowski nie rozjechał konkurencji
Rafal Brzozowski nie rozjechał konkurencji Fot: EAST NEWS/ JAN KUCHARZYK

Podczas czwartkowego półfinału swoją przygodę z Eurowizją zakończył król angielskiego disco polo, Rafał Brzozowski. W występie polskiego muzyka zakochał się Agustin Egurrola, stwierdzając, że lepiej już być nie mogło. Polska zasługiwała na występ w finale?

Agustin Egurrola nie kryje zachwytu po czwartkowym występie Rafała Brzozowskiego w półfinale Eurowizji 2021.

To był naprawdę dobry występ. Rafał pokazał się z jak najlepszej strony, możemy być absolutnie dumni, nie ma powodu do wstydu. Wszyscy się bardzo mocno rozwinęliśmy i dużo się od siebie nauczyliśmy. Dobrze, że Polska jest na takich imprezach, że pokazujemy się na arenie międzynarodowej. Bardzo się cieszę, że tu byliśmy - poinformował juror polskich talent show.

Egurrola w rozmowie z TVP Info nie kryje, że polski muzyk dał z siebie wszystko. Plany zwycięstwa pokrzyżowali jedynie rywale, którzy byli lepsi.

Finał Eurowizji be Polski

Awans do ostatniej fazy konkursu wywalczyło 9 państw. W gronie szczęśliwców znalazły się: Serbia, Bułgaria, Portugalia, San Marino, Islandia, Grecja, Szwajcaria i Finlandia.

Do finału ze swoim flagowym "The Ride" nie dojechał Rafał Brzozowski. Jeszcze przed konkursem muzyk przyznał, co chce osiągnąć.

Chciałbym, żeby te wszystkie negatywne rzeczy odeszły - a kiedy będę już na scenie, to pozostała sama radość. Jeżeli uda mi się przejść do finału, to będę szczęśliwy - poinformował wokalista.

Niestety, to kolejny finał bez udziału Polski. Może za rok wielki triumf zapewni nam na przykład występ Zenka Martyniuka?

logo Tu się dzieje