18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza

Aleksander Kwaśniewski ZAKAŻONY koronawirusem. Co z jego żoną?

08.02.2021  18:39
Aleksander Kwaśniewski ma Covid-19
Aleksander Kwaśniewski ma Covid-19 Fot: Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski, były prezydent Polski, jest zakażony koronawirusem. Wiadomości o tym, że dopadł go Covid-19 przeraziły internautów. Wiele osób zastanawia się, co z jego żoną? Jedną z najbardziej lubianych pierwszych dam w historii kraju - Jolantą Kwaśniewską.

Aleksander Kwaśniewski ma koronawirusa! W okolicznościach skrajnego mrozu i srogiego ataku zimy dowiedzieliśmy się o dramacie byłego prezydenta Polski. Wiele osób bardzo się o niego niepokoi. Z uwagi na wiek - mężczyzna znajduje się w grupie ryzyka ciężkiego przebiegu Covid-19.

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Nie tak dawno zakażenie przechodził prezydent Andrzej Duda, który już po przechorowaniu Covidu poczuł się na tyle pewnie, że postanowił ożywić swoje życie towarzyskie. Agata Duda nie chorowała wtedy razem z mężem.

Aleksander Kwaśniewski ma koronawirusa

Jak się okazuje, inaczej jest u byłej pary prezydenckiej. Tak Aleksander Kwaśniewski, jak i jego żona Jolanta są aktualnie chorzy na Covid-19. Jako pierwszy wiadomość o ich zakażeniu podał dziennikarz Tobiasz Carewicz.

"Super Express" niezwłocznie potwierdził pojawiające się w sieci informacje. Jak się okazuje - niestety były prezydent Polski nie przechodzi zakażenia bezobjawowo. Na szczęście jak na razie nie dręczą go gorsze sensacje zdrowotne.

Pan prezydent w sobotę otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturę i męczący kaszel

- mówiła dla "Super Expressu" Aleksandra Łaszewska, dyrektor biura prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

"Jest pod opieką lekarzy, przebywa wspólnie z małżonką w izolacji" – zapewniła dodatkowo. Natomiast to PAP podaje, że Jolanta Kwaśniewska również jest zakażona. Życzymy zdrowia parze prezydenckiej i mamy nadzieję, że szybko wrócą oni do siebie. 

Czytaj także