18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zachował się jak Terminator!

Gołota miał wypadek. Cierpienie i połamane kości

Wojciech Kozicki
26.09.2019  17:25
Andrzej Gołota i wypadek na rowerze - bokser dostał bolesny cios od życia
Andrzej Gołota i wypadek na rowerze - bokser dostał bolesny cios od życia Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Andrzej Gołota to legenda światowego boksu. Pokonał wielu przeciwników, przeżył walkę z Tysonem bez straty ucha, znokautował taniec w "Tańcu z gwiazdami", ale zmasakrował goł go… rower. Słynny sportowiec miał wypadek i złamał kilka kości. Zachował się jednak jak prawdziwy twardziel niczym Terminator!

Andrzej Gołota toczył w życiu ciężkie walki, w ringu odnosił zwycięstwa i miadżył konkurentów jak Rocky Balboa, ale poległ w walce z jednośladem. Jego żona Mariola Gołota w mediach społecznościowych poinformowała o jego bolesnym dramacie – Gołota miał poważny wypadek na rowerze.

„Uparty twardziel. Dwa tygodnie po upadku na rowerze, spania na siedząco oraz moich próśb i gróźb, by udać się na prześwietlenie, Andrzej dał się przekonać: sześć pękniętych żeber – oznajmiła światu żona boksera.

Fani Gołoty na Instagramie życzą mu powrotu do zdrowia, nazywają go mistrzem oraz urodzonym fighterem. Tymczasem zdrowie.radiozet.pl przypomina, że „złamane żebro to uraz, którego nie widać i którego nie ma jak opatrzyć”. Powoduje ból nawet przy oddychaniu, a ten rodzaj złamania może mieć niebezpieczne powikłania, jak np. urazy wtórne w postaci przebicia naczyń krwionośnych, przebicia płuca lub innych organów wewnętrznych.

Czytaj także