18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje młoda dziennikarka. Zginęła w tragicznym wypadku

04.09.2020  18:31
Nie żyje młoda dziennikarka. Zginęła w tragicznym wypadku
Nie żyje młoda dziennikarka. Zginęła w tragicznym wypadku Fot: New Africa/Shutterstock

Anna Karbowiczak nie żyje. Młoda dziennikarka lokalnych, wielkopolskich mediów straciła życie na drodze w pobliżu miejscowości Brzekiniec. Straszna sytuacja wstrząsnęła dziś całą Polską.

Anna Karbowniczak była dziennikarką lokalnych mediów w Wielkopolsce, m.in. "Głosu Wielkopolskiego". Młoda kobieta zginęła tragicznie w czwartek jadąc na rowerze. Do wypadku doszło na drodze w pobliżu miejscowości Brzekiniec (Wielkopolskie) między Budzyniem a Wągrowcem. Jest nagroda za wskazanie winnego. 

Kierowca, który śmiertelnie potrącił Annę Karbowniczak zbiegł z miejsca wypadku. Aktualnie za wskazanie winnego wyznaczona jest nagroda. Policja robi, co może by go jak najszybciej odnaleźć. Zrozpaczonej rodzinnie dziennikarki należy się bowiem sprawiedliwość.

Nie żyje Anna Karnowniczak

Potrącenie było tak poważne, że 35-letnia dziennikarka zginęła na miejscu. Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak mówił dziś na konferencji prasowej, że policjanci proszą o wszelkie informacje w tej sprawie. Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że sprawca wypadku poruszał się samochodem renault trafic lub opel vivaro. 

W związku z tą sprawą prosimy o kontakt wszystkie osoby, które widziały takie auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwozia - zderzak, pokrywa silnika, przednia szyba, prawe lusterko. Policjanci proszą także o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video

- mówił rzecznik.

Do kontaktu z policją został uruchomiony specjalny numer - 694088659. Z całego serca współczujemy wszystkim bliskim zmarłej kobiety.