18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące WIDEO

Szpilka morsował i MÓGŁ ZGINĄĆ!

Wojciech Kozicki
31.01.2021  13:37
Artur Szpilka pokazał jak morsuje i o mało nie zginął w lodowatej wodzie
Artur Szpilka pokazał jak morsuje i o mało nie zginął w lodowatej wodzie Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Foto Olimpik/East News

Jak nie należy morsować? Pięściarz Artur Szpilka opublikował w internecie szokujące wideo, na którym wskakuje do przerębla prosto do lodowatej wody. Internauci zwracają uwagę, że MÓGŁ UMRZEĆ!

Artur Szpilka mógł znokautować sam siebie na amen - niewiele brakowało! Pięściarz pochwalił się w mediach społecznościowych wideo dosłownie mrożącym krew w żyłach. Pokazał jak w zimowej i zaśnieżonej scenerii wskoczył do LODOWATEJ WODY!

Szpilka morsuje, internet go znokautował

Szpilka podniósł napięcie jak w filmie akcji. Przez dłuższą chwilę nie wynurzał się na powierzchnię, a fani pięściarza wstrzymali oddech. Towarzyszące mu osoby zaczęły podejrzewać, że „zwariował, jest nienormalny”. W internecie podobnych komentarzy nie brakuje.

Toruń i Okolice W Pigułce pod filmem Szpilki pisze, że „tak nie powinno się morsować”. Określono zachowanie sportowca jako bezmyślne, bo nie powinno wskakiwać się w taki sposób do lodowatej wtedy i ten „wyczyn” mógł skończyć się tragedią. Co ciekawe, sam Szpilka w jednym z komentarzy przyznał się do błędu i stwierdził, że tak nie powinno się morsować.

Przypominamy, że to nie pierwszy lekkomyślny wybryk Szpilki. Kilka lat temu wybrał się z psem w góry pomimo złych warunków pogodowych i musiał ratować ich GOPR.

Zrobił to jednak w bardzo nieodpowiedzialny sposób - bez liny, na skos, wprost pod taflę lodu – podaje Radio ZET.

Czytaj także
Przeczytaj więcej