18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Warszawie

Atak NOŻOWNIKA W ŻABCE. Poszkodowany w ciężkim stanie

13.12.2021  15:04
Warszawa: Atak nożownika w Żabce
Warszawa: Atak nożownika w Żabce Fot: FOTOKITA/Shutterstock

Warszawa wstrzymała oddech. W jednym ze sklepów sieci Żabka w tym mieście doszło do ataku nożownika. Ofiara jest w ciężkim stanie, obecnie przebywa w szpitalu. 

Warszawa zamarła w przerażeniu po tych wieściach. W stolicy Polski doszło do ataku nożownika w jednym ze sklepów sieci Żabka. Obecnie policja poszukuje nożownika, który w poniedziałek przed południem zaatakował młodego mężczyznę pod Żabką na warszawskim Ursusie. Sprawca uciekł samochodem.

Warszawa: Atak nożownika

O szczegółach tej niewątpliwie wstrząsającej sprawy poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowy z komendy na Ochocie podkom. Karol Cebula.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 11:30. Przy ulicy Posagu 7 Panien 12 [...] z BMW wysiadł mężczyzna i zaatakował 27-latka, prawdopodobnie pracownika sklepu Żabka. Sprawca uciekł pojazdem, którym przyjechał

- powiedział.

Niestety, zaatakowany mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i trafił z nimi do szpitala. W momencie ataku anonimowego nożownika, przy ofierze napaści była jego dziewczyna. 

"Nic jej się nie stało. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu tego zdarzenia oraz wytypowania sprawcy" - opowiada mediom podkom. Karol Cebula.

Jako pierwszy informację o ataku nożownika podał portal "Warszawa w Pigułce". Miejmy nadzieję, że policja szybko złapie nożownika i nie będzie on dalej grasował po Warszawie.

Czytaj także