18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza

Atak nożownika w Warszawa. Groził ludziom śmiercią

26.05.2020  14:32
Atak nożownika w Warszawa. Groził ludziom śmiercią
Atak nożownika w Warszawa. Groził ludziom śmiercią Fot: Damian Klamka/East News

Atak nożownika w Warszawie. Chwile grozy przeżyli mieszkańcy stolicy, którzy widzieli, jak 29-letni mężczyzna zaatakował człowieka ostrym narzędziem.

Atak nożownika w Warszawie sprawił, że policja musiała zareagować błyskawicznie. Udało się schwytać 29-latka podejrzewanego o napaść z nożem i kierowanie gróźb karalnych pod adresem innego człowieka.

Nożownik rzucił się z ostrym narzędziem na właściciela auta, który zwrócił mu uwagę, że ten niszczy jego samochód. Podejrzany groził też kilku innym osobom. 

Nożownik zaatakował w Warszawie

Pokrzywdzony mężczyzna trafił do szpitala raną kłutą klatki piersiowej oraz obrażeniami ręki. 29-letniemu sprawcy grozi za to kara 5 lat pozbawienia wolności.

Do tej groźnej sytuacji doszło w nocy, około 2.00 przy Alejach Jerozolimskich. Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali poinformowani o mężczyźnie, który kopiąc w karoserię, próbował zniszczyć samochód, po czym zaatakował nożem jego właściciela, raniąc go w ramię i klatkę piersiową w okolicy serca

- przekazywał Robert Szumiata z KRP I - Śródmieście.

Aktualnie podejrzanego przewieziono do policyjnego aresztu, gdzie przebadano go pod kątem trzeźwości. Okazało się, że 29-latek miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Dobrze, że nikt w wyniku tej napaści nie zginął.