18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat! Ludzie bez kontaktu!

Awaria Facebooka i Messengera! Wiadomości nie dochodzą!

Wojciech Kozicki
25.02.2021  17:33
Awaria Facebooka i Messengera. Co się stało? Kiedy naprawią?
Awaria Facebooka i Messengera. Co się stało? Kiedy naprawią? Fot: SOPA Images/SIPA/SIPA/East News

Nie działa Facebook i Messenger, są poważne problemY z wysyłaniem wiadomości. Czy wy też nie macie kontaktu z rodziną i znajomymi? Czekamy na informacje kiedy awaria zostanie usunięta i świat wróci do normy!

A jednak koniec świata w 2021 roku? Wielka awaria Facebooka i Messengera, ludzie stracili ze sobą kontakt, ponieważ nie można do siebie wysyłać wiadomości. Co prawda są teOretycznie wysyłane, ale nagle gubią się w cybernetycznej próżni i nie wiadomo, czy zostały dostarczone. Przypominamy, że niedawno również doszło do takiej globalnej awarii Facebooka. Czy trzeba przygotować się na coraz częstsze problemy tego typu? Czy znów trzeba się badzie nauczyć ze sobą rozmawiać FACE TO FACE?

Awaria Facebooka i Messengera. Co się stało?

Kiedy zostanie usunięta awaria? Jak na razie wiadomo jedynie, że problemy z prowadzeniem konwersacji pojawiły w Polsce się po godz. 16:00 i do godz. 17:00 nie zostały jeszcze usunięte. Nie mamy też informacji jaka jest przyczyna awarii.

Wypowiedzi nie są wyświetlane głównie użytkownikom, którzy korzystają z Facebooka na komputerze. Zaginione wiadomości można zazwyczaj przeczytać poprzez aplikację na telefonie - informuje Radio ZET.

Czytaj także
Przeczytaj więcej