18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To koniec świata?

Mega awaria Facebooka i Messengera!

Wojciech Kozicki
10.12.2020  12:49
Awaria Facebooka i Messengera - jak długo świat przetrwa bez mediów społecznościowych?
Awaria Facebooka i Messengera - jak długo świat przetrwa bez mediów społecznościowych? Fot: CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Awaria Facebooka! Messenger nie działa! Dla niektórych to może być coś gorszego, niż koniec świata i apokalipsa. Potwierdzono, że aplikacje nie działają prawie w całej Europie.

Nie działa Facebook! Messenger padł! Nie tylko wy macie ten dramatyczny problem! W czwartek rano 10 grudnia strona downdetector podała, że problem z aplikacjami pojawił się niemal w całej Europie. Wiadomo również, że awaria Facebooka nastąpiła także w Australii, Nowej Zelandii i na Filipinach.

Awaria Facebooka, mega problemy

Jak podają kolejne portale, występują problemy z zalogowaniem się do Facebooka. Problemy techniczne wciąż nie zostały usunięte. Wciąż nie wiadomo, jaka jest przyczyna awarii portalu społecznościowego,a sam Facebook jeszcze nie skomentował sprawy.

Wystąpienie awarii komunikatora Messenger pokrywa się z czasem pojawienia się kłopotów technicznych Facebooka. Osoby korzystające z aplikacji raportują problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości oraz trudności w połączeniu się z serwerem – pisze Gazeta.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze