18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok

Awaria Facebooka potrwa LATA?! Koniec świata, jaki znamy

10.12.2020  14:27
Awaria Facebooka w Europie
Awaria Facebooka w Europie Fot: Reporters / STG/REPORTER

Awaria Facebooka wstrząsnęła dziś nami wszystkimi. Nie działa dosłownie nic! Nie mamy jak się sprawnie komunikować, czasem pracować - wszystko wysiadło. Najgorsze jednak jest to, że taka sytuacja może potrwać... koszmarnie długi czas.

Awaria Facebooka od rana sieje najprawdziwszą grozę w naszych sercach. Dokładnie opisaliśmy ją tutaj niemalże natychmiast. Teraz czas na jeszcze gorsze informacje. Taki stan rzeczy, jaki ma miejsce w tym momencie - może potrwać jeszcze bardzo długo.

Awaria Facebooka nigdy się nie skończy?!

Facebook jest od dawna często podstawą naszego funkcjonowania. To na nim komunikujemy się z rodziną i przyjaciółmi, często jest również narzędziem naszej pracy. Dziś, wraz z opadami śniegu - wszystko stanęło. Czyżbyśmy byli świadkami internetowej apokalipsy? Kiedy w końcu Facebook i Messenger zaczną normalnie działać? Na te pytania szczególnie trudno jek komukolwiek odpowiedzieć.

Z raportów użytkowników serwisu downdetector.pl wynika, że problemy z Facebookiem i Messengerem zaczęły się przed godziną 9:00. Awaria nasiliła się po godzinie 10:00. Mamy już późne popołudnie, a Facebook jak nie działał, tak nie działa. Potwierdzono też, że aplikacje nie ruszają sprawnie prawie w całej Europie.

Wciąż nikt nie zna przyczyny tak wielkiej awarii. Skoro więc nie można znaleźć jej źródła - jeszcze ciężej jest podjąć odpowiednie działania, by jak najszybciej ją zakończyć. Jak na razie wciąż masowo przybywa zgłoszeń awarii.

Być może Facebook w ogóle nie zdoła jej naprawić, a to będzie oznaczało koniec świata, jaki w tym momencie dobrze znamy. Miejmy nadzieję, że nie przyjdzie nam żyć bez ulubionych aplikacji i komunikatorów.