18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

!!!

Awaria w dużym banku. Klienci DRŻĄ o swoje pieniądze

09.11.2020  12:27
Bank Pekao i awaria
Bank Pekao i awaria Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Jeden z największych banków w Polsce, czyli bank Pekao zmaga się z ogromną awarią w płatności mobilnej. Klienci skarżą się na utrudnienia i drżą o swoje pieniądze. Czy są teraz na pewno bezpieczne?

Awaria w banku spędza sen z powiek wszystkim ludziom, którzy nie do końca wierzą najnowszym technologiom. Kiedy jakiś duży bank zmaga się z problemami technicznymi - zawsze w jego klientach pojawia się doza lęku o własne pieniądze.

Teraz bank Pekao, jeden z czołowych gigantów w Polsce, doświadczył znacznych problemów technicznych. Klienci mają problemy z logowaniem się na stronę banku, nie mają możliwości dokonywania przelewów i widzą jeszcze masę innych trudności. W tym wszystkim boją się również o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Kiedy nie możemy swobodnie wejść na nasze konto, zawsze pojawia się dreszcz niepokoju.

Bank Pekao miał awarię

Bank Pekao potwierdził awarię dotyczącą płatności mobilnej. Facebook zapłonął od komentarzy mocno zaniepokojonych klientów. Wszyscy wyczekują chwili, aż cały bank zacznie działać tak, jak należy.

Co się dzieje dzisiaj z aplikacją? Nic nie da się zrobić.... Przelewy nie dochodzą, nie można płacić przez PeoPay

- czytamy w komentarzach.

Obecnie mogą występować chwilowe problemy z dostępem do bankowości internetowej. Pracujemy już nad tym! Bardzo przepraszamy za utrudnienia!

- to już oficjalna odpowiedź banku Pekao na Facebooku.

Mamy nadzieję, że ta awaria zakończy się szybko i nie odbije się po kraju szerokim echem przykrych doświadczeń.

logo Tu się dzieje