18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czwarta fala bez litości

BOŻEGO NARODZENIA NIE BĘDZIE?! Ostre reakcje władz

14.11.2021  18:01
Boże Narodzenie zostanie ODWOŁANE?
Boże Narodzenie zostanie ODWOŁANE? Fot: Shutterstock

Boże Narodzenie w tym roku nie dojdzie do skutku? Czwarta fala pandemii koronawirusa może znów udaremnić nam rodzinne świętowanie. Chociaż w sklepach pojawiają się już świąteczne dekoracje, wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Świąt Bożego Narodzenia w tym roku nie będzie w ogóle? Czwarta fala pandemii koronawirusa może nam udaremnić świętowanie tego wyjątkowego czasu w roku. Czy władza zareaguje?

Ministerstwo Zdrowia jest przerażone oficjalnymi statystykami. Każdego dnia dowiadujemy się o nowych rekordach liczby zakażeń koronawirusem w Polsce.  Czy przez taki rozwój sytuacji znów zostaniemy zamknięci na wyczekane Święta Bożego Narodzenia?

Bożego Narodzenia NIE BĘDZIE w tym roku?!

Boże Narodzenie jest dla nas wszystkich ważnym, niezwykle wprost istotnym i pełnym radości czasem. Niestety, pandemia znowu może sprawić, że się nim nie nacieszymy. Rządzący dadzą nam do wiwatu kolejnym lockdownem, spowodowanym czwartą falą? Kiedy mamy do czynienia z takimi skokami liczby zakażeń, nic nie może nas już dziwić.

Wszystko zależy od nas, jeśli uzyskamy odporność populacyjną, to te święta będą takie, jak w poprzednich latach

- mówił Waldemar Kraska w programie "Sedno Sprawy", pytany o to kiedy doczekamy się "normalnego" Bożego Narodzenia. 

Waldemar Kraska żywi przekonanie, że szczepienia będą w stanie przywrócić nam tę normalność, z którą wszyscy tęsknimy. Jego zdaniem trzeba w jakiś sposób wciąż promować przyjmowanie preparatów antycovidowych.

Trzeba premiować zaszczepionych, ale trzeba pamiętać, że osoba zaszczepiona także może przenosić koronawirus, ten ładunek jest mniejszy, ale... Trzeba zwracać uwagę na obowiązujące zasady. Scenariusze rozważamy, ale decyzji nie ma

- mówił.

Boicie się o swoje święta?