18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie jest wstyd?

Baraszkowali w centrum Krakowa. Interweniowała straż miejska

19.10.2019  18:38
Baraszkowali w centrum Krakowa. Interweniowała straż miejska
Baraszkowali w centrum Krakowa. Interweniowała straż miejska Fot: MONKPRESS/East News

Para 30-latków zachowała się jak nastolatkowie. Postanowili się nie powstrzymywać i... dali upust żądzy w miejscu publicznym. Interweniowała straż miejska.

Kraków to piękne miasto, ale jego wyjątkowy klimat nie powinien doprowadzać do takich akcji. Pewna para 30-latków baraszkowała w centrum miasta, w miejscu publicznym. Konieczna okazała się interwencja straży miejskiej. 

Kraków: para uprawiała seks w centrum miasta

Kochankowie zostali przyłapani na gorącym uczynku przy fontannie na placu Szczepańskim. Strażnicy przerwali parze miłosne uniesienia i "nagrodzili" ich za nie mandatem. Cała sytuacja miała miejsce ok. 1:45 w nocy.

Za seks oralny w przestrzeni publicznej każde z nich otrzymało mandat karny w wysokości 100 zł

- poinformowała Fakt 24 pani Edyta Ćwiklik z biura prasowego krakowskiej straży miejskiej.

Jednocześnie rzeczniczka biura prasowego straży miejskiej podkreśliła, że takie rzeczy nie dzieją się zbyt często. To był pierwszy taki przypadek od 2016 roku. 

Mimo wszystko, kiedy człowiek poczuje nieopanowane motyle w brzuchu, powinien oddalić się w jakieś ustronne miejsce. Fontanna miejska zdecydowanie nie pasuje do definicji takowego.

Czytaj także
Przeczytaj więcej