18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra impreza!

Gwiazda disco polo zaśpiewa dla Rydzyka! Potem się pomodlą

09.08.2021  11:17
Gwiazda disco polo zaśpiewa Rydzykowi
Gwiazda disco polo zaśpiewa Rydzykowi Fot: Karol Porwich/East News

Jedna z największych polskich gwiazd disco polo zaśpiewa podczas koncertu Radia Maryja. Impreza organizowana przez ojca dyrektora odbędzie się w Toruniu. Po "majteczkach w kropeczki" zaplanowano wspólną modlitwę.

Na początku września w Toruniu odbędzie się jedna z największych imprez Radia Maryja. Jak poinformował portal ddtorun.pl, harmonogram 13 "Dziękczynienia w Rodzinie" przewiduje mnóstwo atrakcji takich jak wspólne modlitwy, msze, a nawet koncerty.

Bayer Full zagra dla Tadeusza Rydzyka

Największą atrakcją imprezy będzie występ zespołu disco polo - Bayer Full. Sławomir Świerzyński zaśpiewa dla toruńskiego redemptorysty 4 września o godzinie 14:00. Po koncercie wszyscy imprezowicze będą mogli udać się na procesję różańcową zaplanowaną na godzinę 17. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Michał Zaleski.

Oprócz gwiazdy disco polo w amfiteatrze na scenie nad wodą wystąpią też m.in.: Bogdan Trojanek i Zespół Terne Roma, czy Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Dla najmłodszych będzie miasteczko nauki i zabaw, a w miasteczku zdrowia przeprowadzone zostaną bezpłatne konsultacje medyczne ze specjalistami. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych ze zdrową kuchnią, a nawet z żywnością ekologiczną. - przekazało Radio Maryja.

Na wydarzeniu po rocznej przerwie znowu pojawią się tłumy wiernych i fanów Tadeusza Rydzyka. Rok temu plany redemptorysty pokrzyżowała pandemia.