18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wykiwali system

Zakaz handlu w niedzielę? Nie w Biedronce. Możesz zrobić zakupy!

10.05.2020  15:25
Zakaz handlu w niedzielę? Nie w Biedronce. Możesz zrobić zakupy!
Zakaz handlu w niedzielę? Nie w Biedronce. Możesz zrobić zakupy! Fot: whitelook/shutterstock

Właściciele sieci Bieronka - Jeronimo Martins Polska - znaleźli sposób na obejście zakazu handlu w niedziele. Od 10 maja można robić tam zakupy 7 dni w tygodniu!

Zakaz handlu w niedziele obowiązuje już drugi rok - od stycznia w zaostrzonej formie. Właściciele poszczególnych sklepów głowią się, jak go obejść i zarabiać, a sprytny sposób opracowała Biedronka.

Biedronka z dostawą

Od 10 maja sklepy są otwarte dla klientów także w niedziele. Jest jednak pewne "ale". Nie ma po co iść do najbliższej Biedronki i dobijać się do wejścia. Zakupy zrobimy, siedząc w domu, na kanapie.

Od 10 maja Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo, dzięki czemu zamawianie i dostawa produktów najlepszej jakości w codziennie niskich cenach do domów klientów będą możliwe także w niedziele

- poinformowała firma.

Zakupy online w Biedronce można robić w 16 największych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Płocku, Rzeszowie, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie i Lublinie. Jak podają właściciele sieci, dotychczas najchętniej kupowanym w ten sposób towarem są... banany.

Czytaj także
Przeczytaj więcej