18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak w marcu?

Biedronka przygotowana na DRUGI LOCKDOWN. Klienci już biegną

02.10.2020  17:43
Biedronka robi promocję na papier toaletowy
Biedronka robi promocję na papier toaletowy Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Biedronka przygotowuje się do kolejnego lockdownu? Kiedy w marcu ludzie zostali zamknięci w domach, sklepy przeżywały prawdziwe oblężenie. Teraz najpopularniejszy supermarket w Polsce zbroi się na kolejną falę przestraszonych klientów.

Biedronka przygotowuje się do ponownego lockdownu? Nie sposób nie odnieść takiego wrażenia, patrząc na ostatnie kroki sklepowego giganta. Aktualnie obowiązywać będzie wyjątkowa promocja na... papier toaletowy.

Kiedy w marcu koronawirus dotarł do Polski, wszyscy byliśmy przerażeni. Niepewni swojego losu Polacy, rzucili się do wielkich sklepów robić zapasy. W kraju szybko zabrakło przede wszystkim papieru toaletowego i środków do dezynfekcji.

Biedronka wprowadza promocję przez koronawirusa?

Teraz Biedronka wyczuła najprawdopodobniej nastroje, jakie mogą rodakom towarzyszyć. Każdego dnia bite są rekordy zachorowań na koronawirusa, a wszyscy nie jesteśmy pewni, jakie będą dalsze kroki rządu.

Z tej przyczyny w Biedronce wprowadzono promocję na papier toaletowy. Teraz możemy kupić papier toaletowy marki Queen 32 rolki w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 17,99 złotych. W sumie wychodzi to około 56 groszy za jedną rolkę. Oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy karty Moja Biedronka w dniach 2 – 3 października. Limit na jedną kartę wynosi 2 opakowania.

To może być zapowiedź kolejnych kroków handlowców. Jesień zaskoczyła nas brutalnie ogromną falą zachorowań na COVID-19, a pojawiają się głosy, że w zimie będzie jeszcze gorzej.

Ciężko stwierdzić, do czego nas to doprowadzi.

Przeczytaj więcej
Komentarze