18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szuru buru

Biedronka walczy z koronawirusem. Ogłaszają masową kąpiel

Emilia Waszczuk
09.03.2020  16:05
Biedronka walczy z koronawirusem. Ogłaszają masową kąpiel
Biedronka walczy z koronawirusem. Ogłaszają masową kąpiel Fot: Shutterstock

Sieć sklepów Biedronka wdraża specjalną procedurę w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce. Ulubiona sieć Polaków ogłasza dezynfekcję.

Koronawirus SARS-COV-2 dotarł do Polski, a Polacy tłumnie ruszyli na zakupy. W sklepach zaczyna brakować tak podstawowych produktów, jak papier toaletowy czy mydło. W ekspresowym tempie znikają kasze, makarony i żywność w puszkach.

Dezynfekcja w Biedronce

W czasie wzmożonych zakupów, sklepy okazują się jednak miejscem, w którym - w tłumie - łatwo o zarażenie! Dlatego też właściciele Biedronek postanowili ogłosić wielką dezynfekcję - "sieć zabiera wózki sklepowe na kąpiel".

Komfort i bezpieczeństwo klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego też kosze i wózki sklepowe w naszych sklepach są regularnie czyszczone przez wyspecjalizowane w tym zakresie firmy

- informuje starszy specjalista ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka Paweł Franczak.

Teraz gdy Polacy boją się koronawirusa, wózki i koszyki mają przechodzić dodatkową dezynfekcję.

Do usuwania zanieczyszczeń stosowane są specjalne parownice wyposażone w szczotki, a także szorowarki i flizelinowe ścierki, zawsze jednorazowego użytku. Parownica czyści całą powierzchnię, na jakiej zostaje zastosowana i zabija obecne na niej zarazki 

- przekonuje Franczak.

Czytaj także
Przeczytaj więcej