18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szturm na sklep

Bitwa o banany w Carrefourze. Dostali małpiego rozumu!

Wojciech Kozicki
09.06.2022  08:11
Bitwa o banany w sklepie Carrefour. Emeryci oszaleli [WIDEO]
Bitwa o banany w sklepie Carrefour. Emeryci oszaleli [WIDEO] Fot: STANISLAW BIELSKI/REPORTER/East News, YouTube/www.mylomza.pl - screen

Najważniejsze daty w historii Polski? Bez wątpienia chrzest Polski, upadek komunizmu, bitwa pod Grunwaldem, uchwalenie konstytucji i… bitwa o banany za 1,99 zł w sklepie Carrefour w Łomży To przełomowa data, gdy Polacy ostatecznie stracili godność?

Oferta i promocje sklepu Carrefour w Łomży doprowadziły Polaków do szaleństwa… i to dosłownie! W galerii Veneda w Łomży w środę 8. czerwca otwarto nowy sklep tej sieci marketów. Była Kasia Bosacka, był ksiądz, był pokaz tańca, było przecięcie wstęgi. Placówka przeżyła prawdziwe oblężenie, a klienci walili drzwiami i oknami, chcąc wyrwać coś na promocji z okazji otwarcia. Okazało się, że ludzie dostali małpiego rozumu, gdy w ofercie pojawiły się banany za 1,99 zł.

Bitwa o banany w Carrefourze. Promocja i szaleństwo

Jak podaje O2.pl, przecenione banany w sklepie Carrefour w Łomży doprowadziły do groźnej sytuacji, gdy tłum klientów dosłownie wyrywał je sobie z rąk!  Ostro kotłowało na dziale z tłuszczami, bo przeceniony olej kujawski kosztował w dniu otwarcia sklepu jedynie 6.99.

Przecenione były m.in. banany, które kosztowały 1,99 zł za kilogram. Ludzie dosłownie wyrywali je sobie z ręki! Dużym powodzeniem wśród klientów cieszył się również olej kujawski, który kosztował 6,99 zł – podaje O2.pl.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których ludzi piszą o ostatecznej utracie godności i upadku społeczeństwa. Internauci pod filmem z bitwy o banany rozprawiają też na temat rozwścieczonych emerytów polujących na promocje w marketach. Dlaczego w obliczu promocji tracą nad sobą kontrolę?

Market ma 842 m2 powierzchni sprzedażowej. Znajdują się tam m.in. strefa relaksu, sezonowa i piekarnia. Jest to 10. sklep tej sieci w woj. podlaskim – pisze O2.pl

Biedronka, Lidl i Auchan odpowiedzą? Czy również zaoferują promocje, które jeszcze bardziej doprowadzą Polaków do zakupowego amoku?

Carrefour w Łomży już sprzedaje. Szturm w dniu otwarcia i bitwa o banany [WIDEO]