Córka trenera Małysza i SKOK na kasę?

Żona Wiśniewskiego może iść do więzienia. Usłyszała zarzuty!

Wojciech Kozicki
28.11.2019  12:17
Żona Wiśniewskiego do więzienia? SKOK na kasę
Żona Wiśniewskiego do więzienia? SKOK na kasę Fot: Mateusz Jagielski/East News

Michał Wiśniewski ostatnio cienko śpiewał - ogłosił bankructwo i miał ogromne problemy z pieniędzmi. To chyba zaraźliwe, bo teraz kłopoty z prawem i finansami ma jego była żona Dominika T. Grozi jej nawet 10 lat więzienia!

Była żona Michała Wiśniewskiego Dominika T. jest zamieszana w aferę finansową w SKOK Wołomin. „Super Express” donosi, że 40-latka usłyszała zarzut dotyczący wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych. Grozi jej nawet 10 lat więzienia, ale nie przyznaje się do winy. Nie wiadomo czy w tej sprawie będzie przesłuchany sam Wiśniewski, ale skoro to była żona, to pewnie i tak nic by nie wyśpiewał.

Córka trenera skoczków narciarskich zrobiła SKOK na kasę?

SE.pl pisze, że zdaniem prokuratury w 2013 roku „przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów". Pracownicy SKOK Wołomin mieli też zostać wprowadzeni w błąd co do tożsamości osób, na których rzecz kredyt został udzielony. Businessinsider.com.pl dodaje, że beneficjentem była również osoba ze ścisłego kierownictwa SKOK Wołomin, która obecnie przebywa w areszcie śledczym.

Nie przyznała się do winy. Odmówiła składania wyjaśnień. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Zarzucany podejrzanej czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10 – oświadczył rzecznik prokuratury Marcin Saduś. (SE.pl)

Okazuje się, że Dominika T. już w 2018 roku złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i twierdziła, że została oszukana przez SKOK Wołomin. Śledztwo w tej sprawie zostało jednak umorzone.

Czytaj także