18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające...

Były polityk PiS przywiązał psa do auta i odjechał

01.04.2021  19:08
Polityk PiS skatował psa
Polityk PiS skatował psa Fot: Sergei Leto/Shutterstock

Waldemar B. został zatrzymany w sprawie znęcania się nad psem. Mężczyzna przywiązał zwierzę do auta, a następnie ruszył, ciągnąc je za sobą. Byłemu senatorowi grozi do 5 lat więzienia.

Jak poinformowało Radio Gdańsk, historia została nagłośniona, dzięki nagraniu jednego z kierowców. Na wideo zarejestrowanym z kamerki samochodowej widać, jak mężczyzna kierujący autem ciągnie psa, przywiązanego do haka. Wideo ze zdarzenia trafiło na policję.

Pies przez chwilę biegnie za samochodem, po czym upada i jest ciągnięty po jezdni. Nagranie zostało wykonane przez świadka, osobę, która jechała za samochodem mężczyzny - poinformowała Grażyna Wawryniuk z gdańskiej Prokuratury Okręgowej.

Po interwencji funkcjonariuszy okazało się, że podejrzany to były senator PiS Waldemar B. Mężczyzna podczas zatrzymania był trzeźwy.

Były senator PiS skatował psa

Dominika Polak z KPP w Kościerzynie poinformowała, że senator miał jeszcze w domu dwa psy. Jeden z nich został zabrany przez policję i przekazany do schroniska.

Waldemar B. odniósł się do zarzutów w rozmowie z portalem interia.pl. Mężczyzna przekonuje, że jest miłośnikiem zwierząt.

Jest to absurd po prostu. Pies wydostał się poza ogrodzenie, szukałem go, odnalazłem i po prostu doprowadziłem go na swoją posesję. Zahaczyłem go na smyczy o hak, oczywiście. Tylko tyle. Żeby doprowadzić go do domu. Pies się przewrócił, to natychmiast się zatrzymałem i go odpiąłem. Tyle mogę powiedzieć - relacjonuje podejrzany.

Były senator Prawa i Sprawiedliwości zasłynął z homofobicznych i ksenofobicznych wypowiedzi. Polityk uchodźców z Syrii określił słowami "syf, kiła i mogiła", a członków KOD nazwał idiotami.

logo Tu się dzieje