18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest źle

Koronadramat trwa. Świąt nie będzie?!

17.12.2020  10:33
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w Polsce Fot: Shutterstock

COVID-19 dalej panoszy się po Polsce. Kiedy wszyscy mieliśmy nadzieję na zmianę na lepsze - okazało się, że jest jeszcze gorzej niż było. Ministerstwo Zdrowia ma dla nas smutne wiadomości.

COVID-19 nie daje nam spokoju. Od wielu miesięcy Polacy siedzą zamknięci w domach i są pozbawieni życia towarzyskiego, a to wszystko w imię walki z pandemią koronawirusa.

COVID-19 pustoszy Polskę

Niestety, patogen mimo drastycznych środków zaradczych - wciąż panoszy się po naszym kraju. Kolejne doniesienia płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia nie pozostawiają złudzeń - jest źle.

Tylko dzisiaj w Polsce na COVID-19 zachorowały 11 953 osoby, a 431 zmarło z powodu tej choroby. Od początku pandemii w naszym kraju odnotowano 1 171 854 przypadków koronawirusa, a przy tym wszystkim zmarło aż 24 345 osób.

Mamy nadzieję, że przez te dramatyczną sytuację pandemiczną nie będziemy zmuszeni do przeżycia zupełnie samotnych Świąt Bożego Narodzenia. Liczymy na to, że rząd nie zdecyduje się na zupełny, twardy lockdown.