18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmasowany atak

COVID-19 dalej atakuje. Ministerstwo Zdrowia jest bezradne

10.09.2020  10:37
COVID-19 wciąż groźny
COVID-19 wciąż groźny Fot: Nhemz/Shutterstock

COVID-19 dalej atakuje Polaków. Ministerstwo Zdrowia powoli robi się bezradne wobec rosnącej fali zakażeń. Nawet premier przyznaje, że nie jest wesoło. Kiedy koronawirus w końcu nam odpuści?

COVID-19 spędza nam sen z powiek od wielu, wielu miesięcy. Koronawirus wciąż atakuje Polaków, a Ministerstwo Zdrowia, które informuje nas na bieżąco o rozwoju sytuacji - powoli robi się bezradne. 

Mateusz Morawiecki, który jeszcze przed wyborami prezydenckimi, twierdził, że "nie trzeba się bać tego wirusa" i pandemia jest już w odwrocie - teraz wyraźnie zmienił zdanie i ostrzega przed COVID-19.

COVID-19 wciąż jest groźny

Tymczasem Ministerstwo Zdrowia ma pełne ręce roboty i robi wszystko, by jakoś zażegnać kryzys. Niestety, każdego dnia przybywa zakażonych koronawirusem i wygląda na to, że nie umiemy sobie z tym faktem poradzić.

Tylko dzisiaj poinformowano o 506 nowych zakażeniach oraz o 12 zgonach z powodu zakażenia koronawirusem. Od początku pandemii daje to łącznie w Polsce 72 453 chorych i 2 159 zmarłych z powodu zarazy.

Miejmy nadzieję, że grudzień nie będzie tak mroczny, jak zapowiadają. 

Przeczytaj więcej
Komentarze