18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bilans zła

COVID-19 lęgnie się w Polsce. Padł kolejny REKORD

25.09.2020  10:35
COVID-19 atakuje Polaków
COVID-19 atakuje Polaków Fot: Shutterstock

COVID-19 wciąż pozostaje niesamowicie niebezpieczną chorobą. Koronawirus zagościł w Polsce na dobre i ciągle sprawia nam nowe kłopoty. Ministerstwo Zdrowia, które codziennie informuje o nowych przypadkach, nie ma dla nas dobrych wieści. Padł kolejny, ponury rekord.

COVID-19 od początku pandemii jest najbardziej przerażającą ludzkość chorobą. Koronawirus nie raz pokazał, do jakiego strachu i paraliżu jest w stanie doprowadzić wszystko, do czego tylko się zbliży.

COVID-19 przeraża Polaków

Niestety, w Polsce od wielu tygodni sytuacja z COVID-19 znacząco się zaostrza. Choruje coraz więcej osób, a władze najwyraźniej nie radzą sobie z trzymaniem pandemii w ryzach.

Tylko dzisiaj dowiedzieliśmy się o 1587 przypadkach zachorowań i 23 śmierciach z powodu COVID-19. Od początku zarazy w Polsce daje to łącznie 84 396 zachorowań i 2 392 zgonów wywołanych przez koronawirusa.

Wciąż czekamy na poprawę sytuacji, ale najwyraźniej do momentu wprowadzenia leku do sprzedaży - nie mamy szans na realny powrót do normalności. Miejmy nadzieję, że nastąpi on, mimo wszystko - lada chwila.

Przeczytaj więcej
Komentarze