18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O zgrozo...

COVID-19 miażdży Polaków. Tragiczny raport Ministerstwa Zdrowia

31.10.2020  10:37
COVID-19 w Polsce
COVID-19 w Polsce Fot: Planeta.pl

COVID-19 od wielu tygodni bezlitośnie miażdży Polaków. Niestety, dzisiejsze informacje Ministerstwa Zdrowia jedynie podkreślają, jak bardzo jest źle. Codziennie przybywają dziesiątki tysięcy chorych. Czy nasza służba zdrowia to udźwignie?

COVID-19 pokazał nam, jak bardzo jesteśmy bezradni wobec niewidzialnego przeciwnika. Koronawirus szerzy się w polskim społeczeństwie z zastraszającą prędkością. Codziennie chorują tysiące ludzi, a z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia nie nadchodzi choćby cień nadziei na pozytywną zmianę w tej sytuacji.

COVID-19 miażdży Polskę

Tylko dzisiaj na COVID-19 zapadło 21 897 osób i zmarło 280 osób. Od początku pandemii w Polsce daje to ponury bilans 362 731 zachorowań i 5 631 zgonów z powodu koronawirusa. Te liczby zaczynają przytłaczać i przerażać nawet osoby, które jeszcze niedawno nie wierzyły w chorobę. 

Polska służba zdrowia nie jest w stanie znieść już aktualnego przyrostu przypadków COVID-19, a wszystko wskazuje na to, że będzie ich więcej. Każdego dnia padają ponure rekordy - wiele osób zaczyna bać się wychodzić z domu.

Pamiętajmy o tym, by być dla siebie łaskawym w tak nieprzyjaznym czasie. Jeśli sami o siebie nie zadbamy i nie będziemy przestrzegać niezbędnego w czasie pandemii reżimu sanitarnego - to nikt nam nie pomoże.

Mniej strachu, więcej działania!