18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

COVID-19 rośnie w siłę. Wściekła FALA ZARAZY zalewa Polskę

22.09.2020  10:36
COVID-19 rośnie w siłę w Polsce
COVID-19 rośnie w siłę w Polsce Fot: Shutterstock

COVID-19 od samego początku pandemii sieje spustoszenie wszędzie, gdzie się pojawi. Niestety, pandemia zamiast słabnąć - nieprzerwanie rośnie w siłę. Ministerstwo Zdrowia jest coraz bardziej bezradne i każdego dnia informuje nas o fali nowych przypadków i zgonów, spowodowanych zakażeniem koronawirusem.

Kiedy COVID-19 pojawił się na świecie, był dla nas wszystkich bardzo odległym zagrożeniem. Szybko okazało się, że zamiast dalekiego niebezpieczeństwa, jest również całkiem bliskim problemem. Ministerstwo Zdrowia każdego dnia informuje o nowych przypadkach koronawirusa w Polsce, a tych w ostatnim czasie jest wyjątkowo dużo.

COVID-19 zasiewa w naszych sercach trwogę. Biorąc pod uwagę to, że choroba wciąż jest enigmą dla specjalistów i potrafi zrobić w ciele spustoszenie niesamowicie wielkie - nie dziwi nas to, że lęk w społeczeństwie rośnie z dnia na dzień.

COVID-19 atakuje Polaków

Tym bardziej, że ostatnio Ministerstwo Zdrowia nie ma dla Polaków dobrych wieści. Tylko dzisiaj na oficjalnym Twitterze resportu poinformowano o 711 nowych przypadkach COVID-19 i o 18 zmarłych z jego powodu. Od początku pandemii w Polsce daje to łącznie 80 699 zachorowań i 2 316 zgonów spowodowanych przez koronawirusa.

Zaraza nie ma litości. W niepewnych czasach rozpadu koalicji i rozmaitych kryzysów gospodarczych, pokazuje nam dobitnie, jak trudno jest wytrzymać psychicznie rosnące napięcie. Koronawirus wyrządza nam dużą krzywdę, również mającą miejsce w naszych skołatanych nerwach.

Oby w końcu do naszych uszu i oczu dobiegły informacje choć odrobinę bardziej pozytywne.

Przeczytaj więcej
Komentarze