18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Liczba zakażeń w niedzielę

Koronawirus ucieka z Polski? Nowe dane

Wojciech Kozicki
24.01.2021  10:33
Koronawirus w Polsce. Kiedy koniec epidemii?
Koronawirus w Polsce. Kiedy koniec epidemii? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Koronawirus w Polsce to wciąż dramatyczne statystyki, dane i prognozy. Liczba zakażeń codziennie rośnie o kolejne tysiące, liczba chorych codziennie znacząco wzrasta, rośnie też liczba zgonów. Czy niedziela 24 stycznia 2021 roku przyniesie chociaż chwilę oddechu od epidemii?

Koronawirus SARS-CoV-2 w Polsce to wciąż epidemia, której Polacy i rząd nie potrafią pokonać. Jak przekazało Ministerstwo Zdrowia, w niedzielę 24 stycznia najnowsze i aktualne dane dają jednak nadzieję, że możemy pokonać "bestię z Wuhan".

Liczba zakażeń COVID-19 w Polsce w niedzielę

Jak podaje resort, testy na koronawirusa potwierdziły 4638 nowych zakażeń. Niepokoi jednak liczba zgonów, bo na COVID-19 zmarły 22 osoby, choroby współistniejące i koronawirus zabrały życie 88 osobom.

Czy w takim razie możemy liczyć w najbliższym czasie na poluzowanie restrykcji i obostrzeń? Rząd PiS zapowiedział oficjalnie kiedy „odzyskamy wolność”. Tymczasem Unia Europejska zapowiada nowe czerwonoczerwone strefy, a w Niemczech otwierane są przymusowe obozy dla osób łamiących korona-przepisy!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze