18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Franciszek pozamiatany

Cejrowski jedzie po papieżu. "Herezje, bigos w głowie"

Wojciech Kozicki
18.02.2020  21:04
Cejrowski kontra papież - katol atakuje głowę Watykanu
Cejrowski kontra papież - katol atakuje głowę Watykanu Fot: Wojciech OLSZANKA/East News

Papież Franciszek w ogniu krytyki. Tym razem z pazurami rzucił się na niego Wojciech Cejrowski. Okazuje się, że podróżnik-komik jest tak bardzo pobożnym katolikiem, że nawet Jorge Mario Bergoglio ma w sobie namiastkę szatana.

Wojciech Cejrowski, czyli najsłynniejszy polski „katol”, nie ma litości dla nikogo. Niedawno chwalił się, że dla zabawy masakrował ptaki i koty, a teraz nie powstrzymał się przed atakiem na papieża w audycji „Dziki Zachód”.

Bosy podróżnik z Kociewia twierdzi, że papież jest publicystą wypowiadającym się „zgodnie z ideą poprawności politycznej i lewactwa”. Powiedział również, że szef Watykanu opowiada herezje i pisze encykliki na temat ocieplenia klimatu i segregowania śmieci, czym w ogóle nie powinien się zajmować.

Ma bałagan w głowie, jakiś bigos. Jakże można mówić jednocześnie minus i plus? – dziwi się Cejrowski wypowiedziom papieża o gender.

Zdaniem Cejrowskiego, wypowiedzi papieża sprawiają, że nie można mu ufać. Skrytykował też nieomylność papieża, w którą wiele osób błędnie wierzy i zasugerował również krytykowanie papieża, ponieważ wielokrotnie głosił on herezje. Nie podoba mu się, że papież apelował o miłosierdzie dla osób homoseksualnych.

Jeżeli się wypowiada o polityce, ideologii gender, to nie wypowiada się w temacie dogmatów wiary, a tylko tego dotyczy jego nieomylność. Ten papież jest omylny bez przerwy – powiedział Wojciech Cejrowski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej