18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ku chwale ojczyzny...

Cejrowski chce zabijać polityków!

Wojciech Kozicki
13.09.2020  12:30
Wojciech Cejrowski kontra szczepionka na koronawirusa
Wojciech Cejrowski kontra szczepionka na koronawirusa Fot: Mariusz Gaczynski/East News

Wojciech Cejrowski często jest krytykowany za swoje poglądy. Tym razem jednak wielu Polaków prawdopodobnie przyzna mu rację. Szczepionka na koronawirusa może być groźna dla ludzi, więc podróżnik chce przeprowadzać testy na politykach. A jeśli umrą? To jego zdaniem byłoby korzystne dla Polski.

Wojciech Cejrowski na Facebooku kontra szczepionka na koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia wie kiedy rozpoczną się szczepienia na COVID-19 w Polsce i podało konkretny termin. Słynny komik-podróżnik ma jednak wątpliwości, czy szczepionka będzie bezpieczna dla ludzi. Proponuje nietypowe króliki doświadczalne…

Cejrowski kontra obowiązkowe szczepienia na koronawirusa

Cejrowski zaapelował, by nowa szczepionka na koronawirusa została najpierw przetestowana na politykach. A jeśli okaże się szkodliwa i umrą? Zdaniem podróżnika, to byłoby korzystne dla Polski.

Nową szczepionkę na #covid powinniśmy najpierw przetestować wyłącznie na przedstawicielach rządu. Jeżeli nic im nie będzie, znaczy że bezpieczna. A jeżeli poumierają, Naród będzie bezpieczny – napisał Cejrowski na Facebooku.

Przy okazji Cejrowski pochwalił marsz organizowany pod hasłem „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!”, który został zorganizowany w Warszawie. Nie mógł jednak pojawić się na proteście, ponieważ przebywał wówczas w USA. Zwrócił uwagę, że nie ma nic przeciwko dobrowolnemu szczepieniu na koronawirusa, ale nie pozwoli, by ktoś zmuszał do takich szczepień.

 

Czytaj także