18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Osiecz celebryty

Cejrowski o migrantach: "Opryskać ich ŚWIŃSKĄ KRWIĄ"

19.11.2021  20:33
Wojciech Cejrowski o kryzysie na granicy
Wojciech Cejrowski o kryzysie na granicy Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wojciech Cejrowski wymyślił, w jaki sposób zażegnać kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej. Jego słowa oburzą niejedną osobę. Czy podróżnik znany z TVP postradał zmysły?

Granica polsko-białoruska jest przestrzenią, o którą obecnie martwi się cała Polska. Niestety, koczujący w lesie ludzie cierpią z powodu zimna i braku możliwości przemieszczenia się w którąkolwiek stronę. To prowadzi do takich tragedii, jak śmierć rocznego dziecka w lesie.

Za plecami mają funkcjonariusz białoruskich, którzy nie pozwalają im się cofnąć, przed nimi stoją funkcjonariusze polscy, którzy strzegą naszej granicy. W tej sytuacji nietrudno o wielkie tragedie. W tym wszystkim polski celebryta, Wojciech Cejrowski ma "złotą radę" na rozwiązanie problemu migracyjnego. Czegoś takiego nie słyszeliście nigdy.

Wojciech Cejrowski wie, jak rozwiązać problem migracji

Kryzys migracyjny na granicy, ponad 15 tys. polskich żołnierzy i funkcjonariuszy, tragiczne nastroje społeczne - tak od wielu dni wygląda sytuacja na obszarze bliskim granicy polsko-białoruskiej. Przypominamy, że migranci przybyli na granicę polsko-białoruską w rejon przejścia w Kuźnicy 8 listopada. Spychani przez służby reżimu Alaksandra Łukaszenki próbowali setki razy nielegalnie wtargnąć na terytorium Polski.

Kiedy sytuacja się zaostrza, z "odsieczą" przychodzi Wojciech Cejrowski. Celebryta znany jest nie tylko, jako podróżnik, ale również jako komentator życia społecznego. Teraz także postanowił dodać od siebie tzn. trzy grosze. Dziennikarz przede wszystkim zbulwersował się faktem, że przedstawiciele Straży Granicznej zostali obrzuceni butami przez osoby, które domagają się wpuszczenia na teren naszego kraju.

W brutalnym ataku na nasze służby uczestniczyło około setki osób. Rzucali również butami, co dla islamistów jest poniżeniem wroga

– napisał Wojciech Cejrowski na Facebooku.

Zastosować manewr generała Pattona – opryskać ich świńską krwią i polewać nią druty na granicy, to przestaną dotykać

– zalecił Wojciech Cejrowski na Facebooku.

Zgodnie z religią muzułmańską zwierzęta te uznawane są za nieczyste. Rozwiązał wszystkie problemy naszego kraju?