18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza nad Bałtykiem

Chcesz zjeść lody nad morzem? Płać krocie!

17.06.2022  13:34
Ile kosztują lody nad polskim morzem?
Ile kosztują lody nad polskim morzem? Fot: Artsaba Family/Shutterstock

Pojechaliście albo wybieracie się nad polskie morze i macie ochotę na pyszne lody? Musicie najpierw za nie zapłacić krocie. Szalejąca inflacja sprawia, że proste przyjemności są kosztowne jak diamenty.

Ile kosztują lody nad polskim morzem? Przygotujcie się na szok - to nie jest kwota, którą od tak można wydawać na obiad. Rozbój w biały dzień - to chyba najlepiej opisuje tę cenę. 

Ile kosztują lody nad polskim morzem? 

Jeśli pójdziecie do bałtyckiej lodziarni, możecie zemdleć widząc rachunek. Internauci od jakiegoś czasu wstawiają do sieci zdjęcia paragonów, które wzbudzają grozę. Jeden z internautów pokazał paragon grozy z Międzyzdrojów.

Cena lodów wyprowadziła z równowagi czytelnika serwisu "wSzczecinie.pl". Okazało się, że turysta odwiedził jedną z lodziarni, w której za jedną gałkę zapłacił... 8 złotych. Kiedyś była to kwota za pokaźne lody, które długo poleżałby w naszej zamrażarce.

Ceny z kosmosu. Mama, tata, dwójka dzieci. Każdy po dwie gałki i mamy 64 złote. Kogo na to stać?

- napisał zbulwersowany mężczyzna. Zupełnie mu się nie dziwimy.

Skoro w Hiszpanii bywa taniej niż w Polsce - to wiedz, że coś się dzieje. Nad Bałtykiem drogie jest jedzenie, noclegi, rozrywki, a ryby... to już kosmos.