18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tatuażysta popełnił błąd

Chciała mieć oczy jak Popek, jest kaleką. Będzie pozew

Wojciech Kozicki
27.02.2020  11:12
Studio tatuażu w Warszawie i straszny błąd podczas zabiegu
Studio tatuażu w Warszawie i straszny błąd podczas zabiegu Fot: Facebook/Popek Cytaty, Instagram/anoxi_cime

Popek znany jest z tego, że ma tatuaże nawet na oczach. Kilka lat temu młoda Polka zapragnęła wytatuować sobie gałki oczne tak jak raper i skończyło się to dramatem. Teraz szykuje pozew w tej sprawie.

Raper-tancerz-zawodnik KSW Popek to idol młodzieży, który inspiruje do przeprowadzania strasznych modyfikacji ciała? Aleksandra Sadowska w 2016 roku spełniła swoje marzenie. Odwiedziła studio tatuażu w Warszawie, a Piotr A. wpuścił jej w gałki oczne czarny tusz. Zapłaciła za to potworną cenę, bo dzisiaj nie widzi na jedno oko, a drugie ledwo funkcjonuje. Boi się, że całkowicie oślepnie!

Gałki oczne wytatuowane na czarno mogą też sporo kosztować tatuażystę, który przeprowadził zabieg w salonie tatuażu w Warszawie. Sadowska mu nie odpuści i do sądu trafił akt oskarżenia. Mężczyźnie grożą nawet 3 lata więzienia!

Okazało się, że już z czasie zabiegu Sadowska zwracała mu uwagę, że coś jest nie tak. Twierdził jednak, że wszystko szło zgodnie z planem. Jak podaje polsatnews.pl, zamiast użyć tuszu do oczu, wstrzyknął dziewczynie tusz do tatuowania skóry. Teraz grozi mu odsiadka w więzieniu za nieumyślne narażenie na kalectwo i raczej czarno widzi swoją karierę.

To oczywisty dowód na to, że tatuażysta nie wiedział, w jaki sposób przeprowadzić tak delikatny zabieg. A jednak zdecydował się na to, co doprowadziło do tragedii – twierdzą prawnicy Sadowskiej i zapowiadają, że będą domagać się w jej imieniu odszkodowania. (SE.pl)

Czytaj także