18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwa akcja ratunkowa

Wybuch gazu w domu. Ludzie pod gruzami!

Wojciech Kozicki
10.06.2020  20:11
Wybuch gazu w domu w miejscowości Chodel
Wybuch gazu w domu w miejscowości Chodel Fot: Twitter/Niezalezna.PL

Ogromna tragedia w miejscowości Chodel (woj. lubelskie). Nastąpił wybuch gazu w domu jednorodzinnym, a pod gruzami wciąż znajdują się ludzie.Trwa akcja ratunkowa.

Wybuch gazu w domu w miejscowości Chodel. Doszło do niego w środę około godz. 15.25. Straż pożarna potwierdziła, że w budynku znajdowało się 5 osób. Jak widać na zdjęciach z miejsca katastrofy, zawaliła się połowa domu. Druga wciąż stoi, ale w każdej chwili również może się zawalić.

Chodel i wybuch gazu w domu

Liczne media donoszą, że 2 osoby wciąż przebywają pod gruzowiskiem i trwa akcja ratunkowa. Są to kobieta i 80-letni mężczyzna o czym poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim kpt. Rafał Dobraczyński. Jak pisze „Wirtualna Polska”, uratowane osoby to dwie kobiety, jedna młoda, a druga w średnim wieku, oraz mężczyzna ok. 40 lat. Mieli widoczne obrażenia zewnętrzne.

Jak z kolei przekazała Polska Agencja Prasowa, pod gruzami najprawdopodobniej znajduje się jeszcze dwójka ludzi. Pięcioro mieszkańców budynku ewakuowano – pisze radiozet.pl

Akcja poszukiwania ludzi pod gruzami zniszczonego domu prowadzona jest przy pomocy psów. W akcji biorą udział strażacy z powiatu opolskiego oraz zastępy z Lublina.

Zagłosuj

Czy wierzysz w przepowiednie końca świata?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze