18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Makabra w Ciechanowie. 20-latek runął z 5. piętra szpitala

08.12.2021  14:49
Ciechanów: Nie żyje 20-latek
Ciechanów: Nie żyje 20-latek Fot: NewAfrica/Shutterstock

Ciechanów mówi teraz tylko o tym, co wydarzyło się w tamtejszym szpitalu. 20-letni mężczyzna runął z 5. piętra placówki i w ten sposób stracił życie. Jak mogło do tego dojść?

20-letni mężczyzna z powiatu ciechanowskiego wypadł z 5. piętra tamtejszego szpitala. Upadek był na tyle poważny, że człowiek ten zginął na miejscu. Policja otrzymała informację o tragicznym zdarzeniu dziś dokładnie o godz. 6.48.

Na miejscu trwają jeszcze czynności funkcjonariuszy, które nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie. Wytężone prace mają na celu poznanie okoliczności zdarzenia.

Ciechanów: Nie żyje 20-latek, który wypadł z okna szpitala

Do dramatu doszło w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie. 20-latek, który wypadł z okna na 5. piętrze, był pacjentem placówki. Mundurowi starają się teraz ustalić szczegóły dotyczące okoliczności tego zdarzenia.

Co gorsza, jest to już trzeci taki przypadek na terenie Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. W minionym roku z 3. piętra wyskoczył tam 65-latek, a rok wcześniej na taki sam krok zdecydował się równolatek mężczyzny. 

Nie wiadomo, co spowodowało tak dramatyczne wydarzenia. Pod nadzorem prokuratury zostanie to teraz z całą pewnością wyjaśnione. Pozostaje mieć nadzieję, że to ostatni tak dramatyczny wypadek na terenie placówki.