18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Ciężka żałoba u Wałęsów. Spływają kondolencje

25.11.2021  16:29
Żałoba w rodzinie Wałęsów
Żałoba w rodzinie Wałęsów Fot: MATEUSZ SLODKOWSKI/AFP/East News

Żałoba w rodzinie Wałęsów. Nie żyje bliska osoba byłego prezydenta Polski. Cała familia nie może uwierzyć w tę tragedię, która ich spotkała.

Z ciężką żałobą mierzy się teraz cała rodzina Wałęsów. Smutną wiadomość przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych zięć byłego prezydenta Polski.

Żałoba u Wałęsów

Zmarła matka owego zięcia Lecha Wałęsy. W rodzinie bliskie relacje sprawiają, że łączą się ze sobą ludzie nawet odlegli pokrewieństwem, dlatego cała familia pogrążyła się w rozpaczy.

Dziś odeszła moja mama

- wyznał Lech Artur Wałęsa, zięć byłego prezydenta.

Smutny wpis został opublikowany na Facebooku w środę. Pod postem natychmiast zaczęły pojawiać się płynące prosto z serca kondolencje dla całej rodziny byłego prezydenta.

"Serdeczne wyrazy współczucia. Odeszła z pewnością dumna z kochającej Rodziny", "Nigdy nie wiem co powiedzieć w takiej chwili, żeby trywialnie nie zabrzmiało. Przytulam" - piszą empatyczni internauci.

Lech Artur Wałęsa jest mężem najstarszej córki byłego prezydenta, Magdaleny. Po ślubie, który odbył się w 2019 r., przyjął nazwisko żony. W lutym ubiegłego roku para doczekała się syna.

Czytaj także