18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś inny przejmie obowiązki

Co stanie się z dziełem życia Woźniaka-Staraka? Żona go nie przejmie

20.09.2019  16:57
Co stanie się z dziełem życia Woźniaka-Staraka? Żona go nie przejmie
Co stanie się z dziełem życia Woźniaka-Staraka? Żona go nie przejmie Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zmarł przedwcześnie i pozostawił po sobie wiele spraw niedokończonych. Wbrew początkowym informacjom - dziełem jego życia nie zajmie się żona, Agnieszka.

Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku i pozostawił po sobie zrozpaczoną rodzinę i przyjaciół. Producent filmowy był młody i dopiero zaczynał wiele ważnych projektów w swoim życiu. Pozostawił m.in. najważniejsze dzieło.

To on zajmie się dziełem życia Piotra Woźniaka-Staraka

Początkowo pojawiły się informację, że schedę po Piotrze Woźniaku-Staraku przejmie jego żona, dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak. Okazało się jednak, że przypadnie to w udziale wieloletniemu przyjacielowi milionera. 

Krzysztof Terej przejmie obowiązki zmarłego i zajmie się firmą Watchout Studio, która była dziełem życia Staraka. 

W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona - powiedział oficjalnie Terej.

Terej ze Starakami był bardzo blisko. Agnieszka wspierała się na jego ramieniu podczas pogrzebu swojego ukochanego męża i wymieniła go w swoim poście, w którym dziękowała za szczególne wsparcie. 

Liczymy, że i tym razem okaże się być dla niej wielkim oparciem. Z pewnością gwiazda tego właśnie potrzebuje. 

Czytaj także