18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Covid-19 pustoszy Polskę. Zalewa nas śmierć

18.01.2021  10:33
Covid-19 w Polsce
Covid-19 w Polsce Fot: Shutterstock

Covid-19 nieprzerwanie pustoszy Polskę. Według najnowszych danych płynących z Ministerstwa Zdrowia - nasz kraj wciąż pustoszy śmierć i chorobowe zniszczenie. Wszyscy z nadzieją spoglądamy w stronę szczepień, które mają szansę dać nam odporność na ten dramat.

Wszyscy mamy nadzieję, że już niedługo Covid-19 będzie jedynie przykrym wspomnieniem. Wirus od wielu miesięcy zbiera w Polsce tragiczne żniwo, a do tego wszelkie znaki na niebie i ziemi dają nam do myślenia - że taka sytuacja potrwa jeszcze przez jakiś czas.

Covid-19 wciąż rośnie w siłę

Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych przypadkach zachorowań spowodowanych koronawirusem - to wszystko za pośrednictwem Ministerstwa Zdrowia, które wciąż podaje nam najnowsze dane. Szczepienia na Covid-19 już ruszyły, ale na razie na horyzoncie nie widać zmiany na lepsze.

Tylko dzisiaj odnotowano 3 271 przypadków COVID-19 i 52 śmierci z jego powodu. Od początku zarazy w Polsce daje nam to drastyczny wynik 1 438 914 chorych i 33 407 zmarłych z powodu koronawirusa. Powrót do normalności oddala się na horyzoncie.

Jeśli coś może przynieść nam nadzieję w tym trudnym czasie, to zdecydowanie są to szczepienia, które już rozpoczęły się na terenie naszego kraju. Być może faktycznie ten właśnie moment jest istotnym przełomem od początku pandemii w kraju. Trzymamy za to kciuki.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze