18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest źle

Covid-19 zniszczy cały kraj? Patowa sytuacja w Ministerstwie

09.04.2021  10:35
Covid-19 zgniata kraj
Covid-19 zgniata kraj Fot: Shutterstock

Covid-19 od wielu tygodni jest naszym największym problemem. Trzeci fala pandemii niszczy cały kraj i sprowadza na nas liczne nieszczęścia. Czy sytuacja w końcu zmieni się na lepsze? Patrząc na dane pochodzące z Ministerstwa Zdrowia - można w to zwątpić.

rzecia fala zarazy przeraziła nas wszystkich, a jak na razie nie widać zbyt wielkich szans na poprawę tejże patowej sytuacji pandemicznej. Koronawirus pokazuje nam dobitnie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być znacznie gorzej. Teraz rośnie nie tylko liczba zakażeń, ale również zgonów spowodowanych przez Covid-19. Ministerstwo Zdrowia powoli już załamuje nad tym ręce.

Covid-19 zgniata Polskę

Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia każdego dnia - są skrajnie przerażające. Zaraza zbiera krwawe żniwo i nie ma dla nikogo litości. Covid-19 przejdzie do historii jako największy problem naszego pokolenia.

Tylko dzisiaj odnotowano 28 487 nowych zachorowań i 768 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 2 528 006 przypadków i 57 427 śmierci z powodu koronawirusa.

Te liczby zdecydowanie każdego byłby w stanie przerazić. Musimy teraz odnaleźć w sobie resztki sił do walki z zarazą, która tak mocno uprzykrza nam życie.

logo Tu się dzieje