18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Covidowa agonia w Polsce. Wirus sieje spustoszenie

29.11.2021  09:10
Covidowa agonia w kraju
Covidowa agonia w kraju Fot: Shutterstock

Covid-19 nie ustępuje i zalewa Polskę czwartą falą. Zakażeń jest tak dużo, że rządzący nie mają pojęcia, w co ręce włożyć, by zaradzić straszliwemu kryzysowi.

Koronawirus rozgościł się w Polsce na dobre i znów wystawia pazury, strasząc nas czwartą falą pandemii. Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Wygląda na to, że tylko twardy lockdown byłby w stanie powstrzymać te krytyczne wydarzenia.

Wirus nikogo nie oszczędza. Dane, które podaje nam Ministerstwo Zdrowia, są skrajnie nieoptymistyczne. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę pomęczmy się z koronawirusem.

Covidowa agonia w całym kraju

Sytuacja pandemiczna w kraju tak mocno się zaostrza, medyczne autorytety w postaci znanych wirusologów apelują o wprowadzenie, chociażby lokalnego lockdownu dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Czy tylko to jest już w stanie nas uratować?

Wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska poinformował, jak wygląda nasza sytuacja 29 listopada 2021. Widać, że koronawirus wciąż nie zamierza odpuszczać. 

Dzisiaj odnotowano ponad 13 tys. nowych zachorowań i 18 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Życzymy wszystkim nie tylko zdrowia fizycznego, ale również psychicznego, by jakoś to wszystko przetrwać.