18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znak w czasach epidemii

Cud w Polsce! Święty obraz płacze wonnymi łzami!

Wojciech Kozicki
02.05.2020  13:27
Cudowna ikona płacze? Niezwykłe zjawisko w Polsce
Cudowna ikona płacze? Niezwykłe zjawisko w Polsce Fot: Facebook/Hajnówkawita

Cud w Polsce! Jak podają kolejne media, Ikona Bogurodzicy „Życiodajne Źródło” zaczęła płakać wonnymi łzami. Prawosławni duchowni zapewniają, że to błogosławieństwo w czasie epidemii koronawirusa.

Cuda się zdarzają… i to w w Polsce! Jak donoszą media w całym kraju, ikona „Życiodajne Źródło”, która podtrzymuje wiernych na duchu w czasie nieszczęść, zaczęła płakać. Prawosławni duchowni przypominają, że 20-letnia ikona, przechowywana w budynku brackim Monasteru, ma uzdrawiającą moc, więc to nie przypadek, że płacze właśnie teraz.

Cud w Supraślu, ikona płacze

Ta ikona ma na sobie koszulkę. I gdy ją przypadkowo odsłoniliśmy, naszym oczom ukazała się ikona, która cała była pokryta mirrem. Nie jest to przypadkowe i my to też przyjęliśmy jako przejaw szczególnej łaski Bożej – powiedział Radiu Białystok biskup supraski. (Podlaskie24.pl)

Ikona „Życiodajne Źródło” („Żywonosnyj Istocznik”)

Biskup Supraski opowiedział lokalnym mediom, że prawdopodobnie „mirro było wydzielane przez ikonę przez okres czterdziesiątnicy”. Tymczasem Super Express przypomina, że ikona „Życiodajne Źródło” („Żywonosnyj Istocznik”) zgodnie z tradycją jest czczona w kościele prawosławnym w piątek tygodnia paschalnego. W minioną niedzielę wierni zostali namaszczeni mirrem z ikony.

Czytaj także