18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wróżbita Marcin

Czarna przepowiednia Najmana. Wiedział co się stanie w USA

Bartłomiej Ciepielewski
07.01.2021  16:10
Wróżbita Marcin
Wróżbita Marcin Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Marcin Najman stał się niedawno ekspertem politycznym TVP Info. Były pięściarz coraz częściej komentuje zarówno krajową, jak i światową scenę polityczną. Ostatnia przepowiednia sportowca właśnie stała się faktem.

Zdaniem komentatorów, środa była w USA najgorszym dniem od kilkudziesięciu lat. Pod Kapitolem zgromadzili się zwolennicy Donalda Trumpa, którzy protestowali przeciwko wynikom wyborów. Rozwścieczony tłum złamał blokadę i wdarł się do siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych. W wyniku zamieszek zmarły cztery osoby.

Czarna przepowiednia Marcina Najmana

Całą sytuację przewidział były pięściarz, obrońca wartości religijnych oraz ekspert TVP Info Marcin Najman. Czarna przepowiednia sportowca ziściła się na naszych oczach.

Gdy kilka tygodni temu na antenie TVP Info oceniłem sytuacje po wyborach w USA, mówiłem, że Prezydent Trump nie odpuści. Wielu szydziło, co tam Najman może wiedzieć o polityce... Nie lubię tego stwierdzenia, ale czy nie mówiłem - napisał na Twitterze ekspert TVP.

Fani "El Testosterona" podkreślają, że swoim doświadczeniem i instynktem pięściarza ośmieszył wszystkich krajowych ekspertów. 

Marcin Najman nazywany jest człowiekiem wielu talentów. Poza karierą sportową doceniany jest jego warsztat pisarski, zdolności muzyczne, a także niebywała wiedza politologiczna. Kolejne przepowiednie częstochowskiego wojownika z pewnością będą poważnie traktowane przez politycznych obserwatorów.

Czytaj także