18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest bardzo źle

Czwarta fala smaga Polskę. Zaczyna się KRYZYS

04.10.2021  10:33
Koronawirus roznosi Polskę
Koronawirus roznosi Polskę Fot: Shutterstock

Koronawirus to silny przeciwnik, którego nawet szczepionki nie osłabiły wystarczająco. Patogen nie odpuszcza i atakuje Polaków z wściekłym impetem. Czy czasy kiedykolwiek jeszcze zmienią się na "normalne"?

Pandemia nie opuszcza nas już prawie od... dwóch lat! Nic się nie zmienia, mimo wprowadzenia procedury szczepionkowej. Koronawirus pokazuje nam, jak trudnym i bezlitosnym jest przeciwnikiem. Aktualnie, na jesieni rośnie nie tylko liczba zakażeń, ale również zgonów spowodowanych przez Covid-19. 

Koronawirus zmiata nasz kraj

Ministerstwo Zdrowia ostrzega, że pandemia wciąż zbiera żniwo i nie ma dla nikogo litości. Najwyraźniej nawet szczepionki nie zmniejszyły jej morderczych zapędów. Dalej musimy walczyć i przestrzegać zasad izolacji.

Dzisiaj odnotowano 684 nowych zachorowań, ale nikt nie zmarł z powodu Covid-19 ani chorób z nim współistniejących. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 2 911 549 przypadków i 75 695 śmierci z powodu koronawirusa.

Miejmy nadzieję, że w końcu wróci prawdziwa normalna.

logo Tu się dzieje