18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znaczne pogorszenie

DUŻY WZROST LICZBY ZAKAŻEŃ. Zła sytuacja

16.11.2021  10:34
Pandemia w Polsce przybiera na sile
Pandemia w Polsce przybiera na sile Fot: Corona Borealis Studio/Shutterstock

Pandemia koronawirusa w Polsce znowu się nasila. Rządowi powoli braknie pomysłu na walkę z zabójczym patogenem. Czy nie ma już dla nas nadziei?

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej przybiera na sileale nie jest to nasz jedyny problem. Przede wszystkim okropnie męczy nas nasilająca się pandemia koronawirusa.

Wirus nikogo nie oszczędza. Dane, które podaje nam Ministerstwo Zdrowia, nie pozostawiają nam najmniejszych wątpliwości - pandemia zostanie z nami jeszcze na długi czas.

Covid-19 nie odpuszcza

Specjaliści w postaci znanych wirusologów apelują o wprowadzenie, chociażby lokalnego lockdownu dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Czy tylko to jest już w stanie nas uratować?

Dzisiaj odnotowano 16 590 nowych zachorowań i 282 zgony z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 3 230 634 przypadków i 79 161 śmierci z powodu koronawirusa.

Starajcie się nie przeziębić w tym chłodnym okresie. Chorowanie w czasie pandemii Covid-19 to nic miłego.