18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chaos!

Dantejskie sceny w Lidlu! Polacy biją się o lody Ekipy

26.04.2021  13:35
Walka o lody nadal trwa
Walka o lody nadal trwa Fot: YouTube/ Gobinos

Od poniedziałku Polacy, niczym szarańcza, rzucili się do walki o lody Ekipy. Pożądany przez naród produkt pojawił się w Lidlu. W sieci pojawiają się pierwsze relacje z szaleńczych przepychanek.

Lody Ekipy to obecnie jeden z najbardziej pożądanych produktów w kraju. Mrożony sorbet w polewie z gumy balonowej został wyprodukowany przez firmę Koral we współpracy ze znanymi youtuberami "Ekipa Friza".

Od poniedziałku przysmak jest dostępny w sieci sklepów Lidl, wcześniej pojawił się w Biedronce. Nowy towar był wyczekiwany bardziej niż popularny lidlowski karp, crocksy lub markowe torebki. Średnio, co 16 sekund, sprzedaje się jeden lód.

Zadyma w Lidlu

Jak relacjonują świadkowie, kolejki przed Lidlem pojawiły się już przed szóstą rano. Niestety Polacy znowu wykazali się brakiem wstydu oraz niedoborem kultury, a w sklepach doszło do dantejskich scen.

Na opublikowanych w Internecie nagraniach widać jak nie tylko dzieci, ale również starsi klienci szarpią się, przepychają, a nawet wyzywają tylko po to, by dorwać upragnione lody. Niektórzy wynosili przysmak w całych kartonach.

Lody Ekipy budzą tak wielkie pożądanie, że w Internecie oferowana jest sprzedaż papierków po produkcie. Ceny za samo opakowanie wynoszą od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.

logo Tu się dzieje